KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664362
nr 1566 4362
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1700-tal, Grisfarmare. Olja på pannå, 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Kondition: spricka
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:16:13
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr